Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opony letnie - co myślicie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kabanos, , ale continental rulez :szeroki_usmiech
    dwoaka będę czekał na fote
    MARCIN
    Mój szkodnik

    Komentarz


    • bzyq_74, co by nie mówić, czy się schowa bardziej, czy mniej. Jak masz możliwość to bierz z rantem.

      >>>moja srebrna kombi strzała<<<

      Komentarz


      • Zamieszczone przez bzyq_74
        Moje Continentale ContiSportContact 2 91V już dogorywają (przyjechane prawie 70kkm) 8) .
        Brać takie same czy premium 2 ?
        Brać teraz czy czekać do wiosny (cena)? - nie ma znaczenia czy będą kilka miesięcy starsze.
        Czy z rantem ochronnym (oznaczenie FR) dużo zakryje felgę 16" ?
        mam ten sam dylemat bo te same oponki, bardzo je sobie chwale, moim zdaniem bardzo dobra przyczepność, ale tez już są na wykończeniu, i mysle czy kupic jeszcze raz te same czy coś innego :?:
        OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

        Auto Detailing: Dream Car Studio
        (znajdź również na fb)

        Komentarz


        • witachu, zwycięskiego składu się ponoć nie zmienia. 8)

          >>>moja srebrna kombi strzała<<<

          Komentarz


          • Panowie co sądzicie o Debicy Passio 2 ( opony letnie ) ? 122zł / szt. Auto jeżdżone spokojnie 99% po mieście.

            Komentarz


            • kabanos, tak mówią, i w dodatku lepsze jest wrogiem dobrego :P oki to już mam jasność. nawet jesli zdecyduje się na zmiane kół letnich na 17" to i tak chyba tez na te się zdecyduję
              OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

              Auto Detailing: Dream Car Studio
              (znajdź również na fb)

              Komentarz


              • Debica slabo wypada przy hamowaniu na wodzie.
                Jesli juz patriotycznie, to maja jakis inny model premium, moze jest lepszy.
                Sprzedam nowe sprezyny Lesjofors O1 tył

                Jeżdżę w blasku
                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...339092#1339092

                Komentarz


                • Zamieszczone przez Kapuchon
                  Panowie co sądzicie o Debicy Passio 2 ( opony letnie ) ? 122zł / szt. Auto jeżdżone spokojnie 99% po mieście.
                  Chyba miałeś na myśli Dębica Presto. Dębica Presto to porządna opona. Bardzo dobra na wodzie. Popatrz na 101 stronę tego tematu. Kolega Parasite zamieścil fotki testu opon w "Motorze".
                  Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                  "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                  Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez zepter00
                    Dębica Presto to porządna opona.
                    o ile pamiętam z tego testu (nie mogę go w tej chwili odpalić), Dębica Presto (nowa) jest dobra tylko w aquaplanningu, na "porządną oponę" to IMO trochę za mało, zadowoli, kogoś o niskich oczekiwaniach.
                    saport techniczny baj DGW
                    była BKD+DSG '05 120kkm
                    była BXE '08 190kkm
                    no i nie ma :-)

                    Komentarz


                    • Są tam zapisane wyniki wszystkich konkurencji. Można porównać w czym jest dobra, lepsza od jakich i ceny też można porównać. :wink:
                      Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                      "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                      Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez zepter00
                        Można porównać w czym jest dobra, lepsza od jakich
                        dokładnie.
                        saport techniczny baj DGW
                        była BKD+DSG '05 120kkm
                        była BXE '08 190kkm
                        no i nie ma :-)

                        Komentarz


                        • Nie oczekuje od opon jakiś super właściwości. Ma poprostu służyć do w miarę spokojnego poruszania się po mieście Ale dzięki za opinie,

                          Komentarz


                          • Bierz Dębicę Presto. Będzie pan zadowolony. Dobra asymetryczna opona (uważać przy montażu na kiepskich "gumiarzy" żeby stron nie pomylili) Za moją namową mój wujek je nabył do Corolli 1,6 VVTI i jest mega zadowolony tak z jazdy jaki i z ceny. Cenowo to klasa bardzo ekonomiczna a jakościowo to wysoka klasa średnia. Popatrz 403 Forbidden
                            Moja czeska kochanka :-D http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=37223 serwisowana przez DGW. ;-]

                            "Superbaśka" zastępcza http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...perb+++tdi+awx

                            Masz coś do mnie? Lepiej przeczytaj to ;-] http://tomianek.pinger.pl/m/839401

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Kapuchon
                              Ma poprostu służyć do w miarę spokojnego poruszania się po mieście
                              ale Ci dobrze...
                              bierz jakiekolwiek - najtańsze w odpowiednim rozmiarze, będziesz zadowolony

                              [ Dodano: Wto 13 Lis, 12 22:19 ]
                              Zamieszczone przez zepter00
                              jakościowo to wysoka klasa średnia
                              może przeczytaj jeszcze raz ten test, oczywiście nie mam nic do tego, że wujek jest mega zadowolony
                              saport techniczny baj DGW
                              była BKD+DSG '05 120kkm
                              była BXE '08 190kkm
                              no i nie ma :-)

                              Komentarz


                              • A co sądzicie o Vredestein Sportrac 3?
                                "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                                "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                                www.zoltar.bielsko.pl

                                Komentarz


                                • bws34, ja mam Ultrac Vorti 18" szerokość 225 i spisują się bez zarzutów. IMO bardzo dobre opony za rozsądne pieniądze. Na ich oficjalnej stronie także dane apropos spalania, decybeli it. zgodnie z nową normą UE. Jedyne co to kształt bieżnika V może być w praktyce głośny ciut bardziej.

                                  Komentarz


                                  • Głośność mi nie przeszkadza,a jak ze zużyciem bieżnika?
                                    "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                                    "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                                    www.zoltar.bielsko.pl

                                    Komentarz


                                    • bws34, Ten model co mam ja to jak dla mnie maks dwa i pół sezonu.

                                      Komentarz


                                      • Z ciekawości pytam. Jeździł ktoś na Toyo proxes r888 na codzień. Da rade w deszczu pojechać?

                                        Komentarz


                                        • xtremesystems, oczywiście, że da radę. Do swojej Fabii chcesz to założyć? Jeśli tak, to po co, że tak zapytam? To znaczy rozumiem zalety tej opony, generalnie, tylko nawet jak masz zachipowana Fabię na te 140 KM to z całym szacunkiem przerost formy nad treścią, chyba, że się ścigasz na co dzień...
                                          No offence, się zastanawiam tylko, po co takie cudo.

                                          Komentarz


                                          • no i wujek hotrain ładnie wytłumaczył
                                            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                                            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                                            Komentarz


                                            • no tak . wujek wytlumaczyl.


                                              nie wiem. pomyslalem ze jak na zakretach przy 130 zaczyna tyl uciekac to moze takie gumy go przytrzymaja.


                                              musze pozatym pomyslec nad odpowiedniejszym zawiasem (ale to dla mnie czarna magia)

                                              Komentarz


                                              • a co powiecie na taki zestaw w tej cenie? Link
                                                "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                                                "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                                                www.zoltar.bielsko.pl

                                                Komentarz


                                                • kijowa jak za stare opony, patrz: Opony letnie Continental ContiPremiumContact 2 195/65R15 91H # - Opinie i ceny na Ceneo.pl
                                                  AMSOIL club

                                                  Komentarz


                                                  • Jednak chyba odpuszczam CPC2 a wezmę Verdsteina 3
                                                    "Byli to ludzie, których łączyło coś więcej niż tylko wspólna gra w piłkę. Dla których honor i obrona barw klubowych nie były pustymi pojęciami."

                                                    "Możemy działać na zasadach demokratycznych ale rację będę miał Zawsze Ja"- Hubert Jerzy Wagner(1941-2002)

                                                    www.zoltar.bielsko.pl

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X